Matbaadan güzel haberler

Matbaadan güzel haberler

ON8
11 Ekim 2011

ON8, yaklaşık bir ay önce okurlarıyla buluşan yeni bir marka olarak hem kitapçı raflarına hem de İnternet koridorlarına ayağını basmaya başladı. Biz sağlam olsun diye iki ayağımızı da yere koymaya çalışıyoruz. Bu sürede sizlerle birlikte yürüyor olduğumuz için de çok mutluyuz zira biliyoruz, kulak olduğu için ağız konuşuyor.

Eylül ayında başladığımız yürüyüşü bir Forrest Gump koşusu haline getirmekte büyük bir azim gösterirken, sabahları aldığımız poğaçaları ve sandviçleri büyük bir zevkle yerken, yanına iyi demlenmiş bir çay ya da filtrelenmiş bir kahveyle çalışırken, bu haberi hem almak hem de vermek bizleri çok mutlu ediyor.

Sizlere üçü birarada sunduğumuz İntihar Notlarım, Var Mısın? Yok Musun? ve Kırmızı Başlıklı Kız Ağlıyor kitapları, bugünden itibaren ikinci baskılarıyla masamızdaki ve raflarımızdaki yerlerini aldı. Bir ay içinde tükenen kitaplarımızı okuyan tüm okurlarımıza çok teşekkürler. Madem bu kadar hızlı başladık, o zaman sizlere yeni bir kitap daha getirelim:

Suçlu, Magali Wiéner, Çev. Mehmet Erkurt

Yarından itibaren kitapçılarda bulabileceğiniz Suçlu, ON8’in dördüncü kitabı. Bir erkek ile bir kızın, parkta yaşadıkları gece sonrasında sarsılan hayatlarını anlatıyor. Aşka ve cinselliğe farklı sorularla farklı yanıtlar bulmaya çalışan kitap, Aşk bir suç mudur?‘a bir yanıt belki. Daha konuşacağız, sözümüz bitmedi.

Asıl olarak kitaplarımızla sizlere ulaşırken, sorabileceğiniz sorular ya da yapabileceğiniz yorumlar ya da savuracağınız eleştiriler için İnternette de her an sizlerin yanında olmaya çalışıyoruz. Facebook‘ta, Twitter‘da, Google+‘ta, Formspring‘de ve YouTube‘da bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Küçük bir hatırlatma olsun istedik.

ON8 gittikçe alışıyor, gittikçe her şeye.

, , , , ,